travel

Кафе і паби Івано-Франківська

Войцех — кафе з двох невеликих залів (один для курців) обвішених народними рушниками, глечиками, тарілками і т.д.дуже затишне, цікаве і напевно найдешеве кафе при чому без всяких обриганів.пиво від 9-10грн Львівське.поїсти і попити на двох так щоб ого-го можна за гривень 200.є прекрасні настоянки на горівці.персонал дуже приємний.
Мармуляда (колишня Химера) — легендарана кафешка.слугує і концертним майданчиком.великого вибору їди там не має, але сендвіч спробувати варто — 15грн штука.з випивки також є різні настоянки.пиво щось 12грн.щоб попити і закусити прийдеться з двох заплатити десь 250 грн.
Панорама ПАБ- одне з найдорожчих.великий паб з великою барною стійкою.тут вже десь треба заплатити з 350грн, а може й більше.на вході охоронці можуть приїбатися до зовнішнього вигляду.в спортячках або бухих можуть не пустити.там хороші концерти бо велика сцена і є де двіжувати.
Бункер — типу львіської Криївки.був пару раз.давно.не раджу.
Пятниця — паб з двома залами.деколи пю там пиво і дивлюся футбол.пиво шось від 12грн.за їду не памятаю.середні ціни.вхід з вулиці в телефонну будку.
Десятка — також паб, але певно лиш через те, що там багато сортів пива.дуже смачна їда, дуже багато залів і ніколи нема вільних місць.колись думав, що дорого, але як виявилося, що в принципі не так й вже.з двох десь 250-300грн.
Кристал — забігайлівка в яку заходиш випиваєш 50гр закусюєш канапкою і дальше на роботу.риганіна короче, але ше з тих давніх часів.трушне кафе.Читать дальше...Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 0

 
Путешествия на ХБ ;-)


Лента "Клуба Путешественников"...

Ближайшее путешествие...
Barcamp Website

Я сейчас здесь...

Украина, Запорожье - дома ;-) (Google)

Украина, Запорожье (Wiki)

Запоро́жье (укр. Запоріжжя) — город на Украине, расположен на реке Днепр. Население 790 тыс. чел. (2007)[1]

Погода на завтра (meteoprog)


Все в кино !!!


Счетчик

dating sites adultfriend finder
счетчик посещений

ОБОЗ.ua